Stosowanie wcierek do włosów – którą wybrać?

wcierka do włosów

Wcierka do włosów Sattva bazuje na nawilżającej aloesowej bazie z bardzo dużą zawartością ziołowych ekstraktów. Jest skuteczna zarówno jeśli mowa o poroście włosów, jak i skutecznym odżywianiu skóry głowy. Składy wcierek do włosów zostały opracowane z myślą o prawidłowej pielęgnacji wrażliwej skóry.

Wcierki Sattva i ich rodzaje – którą najlepiej wybrać?

Wcierka Sattva to idealny bazowiec dla każdego. Na rynku znaleźć można kilka rodzajówtychże wcierek. Bardzo popularną wcierką jest ta, która zawiera w sobie szafran i cynamon, który stymuluje porost oraz ogranicza wypadanie włosów. Warto sięgnąć po tego typu wcierkę, jeżeli celem jest zahamowanie nadmiernego wypadania oraz dodatkowa stymulacja porostu.

Kolejna popularna wcierka do włosów to ta, która zawiera w sobie Anyż i lukrecje. Warto będzie ją wybrać, jeśli chcemy skutecznie wzmocnić cebulki, przyspieszyć porost i należycie odżywić skórę na głowie. Podobnie jak w wersji z szafranem i cynamonem – powinna ona zadziałać typowo w kierunku odpowiedniej stymulacji, a także wzmocnienia cebulek włosów.

Wcierka Kozieradka powinna regulować oraz wzmacniać. Stymuluje ona także porost oraz skutecznie łagodzi skórę głowy. Warto dodać, że powinna ona także ograniczyć wypadanie włosów. To co łączy wszystkie wymienione wcierko to brak zawarcia alkoholu w składzie oraz nawilżająca baza z aloesu. Kolejnym wspólnym czynnikiem jest zawartość kapsaicyny, która bardzo pobudza mikrokrążenie i cechuje się działaniem delikatnie rozgrzewającym.

Jak prawidłowo używać wcierek Sattva do włosów

Żeby uzyskać jak najlepsze efekty w używaniu wcierek, to najlepiej, żeby Sattva wcierka była regularnie stosowana. Dlatego dobrze będzie stosować wcierki każdego dnia bądź co drugi dzień – godzinę przed myciem włosów, a nawet bezpośrednio po umyciu głowy. Warto stosować wcierki przed myciem, zwłaszcza jeśli występuje obawa przed tzw. przyklapem, czyli utratą objętości włosów u nasady. Jeżeli myje się włosy rano, warto będzie stosować wcierkę na noc. Wysoka zawartość ziołowych ekstraktów może powodować lekkie przyciemnienie bardzo jasnych włosów.

Wcierka do włosów Sattva bazuje na nawilżającej aloesowej bazie z bardzo dużą zawartością ziołowych ekstraktów. Jest skuteczna zarówno jeśli mowa o poroście włosów, jak i skutecznym odżywianiu skóry głowy. Składy wcierek do włosów zostały opracowane z myślą o prawidłowej pielęgnacji wrażliwej skóry. Wcierki Sattva i ich rodzaje – którą najlepiej wybrać? Wcierka Sattva to idealny…