Piękno jest sztuką – Pharmaceris – maestro czystej cery

odżywka z serii Pharmaceris H

Jeśliby zapytać kobiety, by wskazały najbardziej kłopotliwe kwestie dotyczące ich urody, to obok uporczywego cellulitu, wskazałyby problem nieczystości cery. W dobie Instagrama i wywołanego przez niego kultu scenicznie pomalowanej twarzy – nie tylko do okazyjnie występującej sesji zdjęciowej, ale przede wszystkim na co dzień – rodzi się pytanie: „Jak poradzić sobie w chwili, gdy niewidzialne flesze oczu przechodniów gasną, a kobiety przechodzą  przez bezpieczne progi własnych domów, w których mogą pozwolić sobie na komfort zmycia z twarzy maski?”. Remedium na wszelkie defekty estetyczne są kosmetyki marki Pharmaceris.

Kolory do zadań specjalnych

Produkty Pharmaceris podzielono na kategorie, systematyzując je według problemów skórnych, którym są dedykowane.

Seria Pharmaceris E (kolor niebieski) przeznaczona jest dla skóry suchej i atopowej. W ramach jej stworzono środki myjące (do kąpieli czy do mycia twarzy), preparat natłuszczający do ciała czy łagodzący krem na egzemę.

Seria Pharmaceris N (kolor purpurowy) dedykowana jest cerze naczynkowej i obejmuje żel myjący, płyn micelarny, tonik, koncentrat z witaminą C oraz kremy wszelkiej maści.

Seria Pharmaceris A (kolor turkusowy) przydzielona jest do cery alergicznej i wrażliwej. Marka Pharmaceris proponuje w jej zakresie produkty do mycia twarzy i oczu, mikrosferyczne mleczko do demakijażu, jak i prebiotyczny płyn micelarny.

Seria Pharmaceris T (kolor jasnozielony) zaprojektowana została z myślą cerze trądzikowej. Produkty, które zawiera, to między innymi oczyszczający płyn bakteriostatyczny z dodatkiem kwasu migdałowego, kremy z kwasem migdałowym i produkty z retinolem.

Seria Pharmaceris DS (ciemnozielony) zawiera dwa kosmetyki na łojotokowe zapalenie skóry – preparat zmniejszający zaczerwienienie i łuszczenie oraz kojący krem do twarzy.

Seria Pharmaceris M (ciemnoróżowy) dedykowana jest kobietom-matkom, które w związku z macierzyństwem zmagają się z rozstępami czy bliznami poporodowymi.

Seria Pharmaceris W (srebrny) ma za zadanie wybielać przebarwienia skóry. W ramach jej skomponowano krem intensywnie wybielający oraz serum depigmentacyjne.

Obok produktów stworzonych w ramach powyższych serii, marka Pharmaceris proponuje jeszcze kosmetyki dotyczące kwestii skórnych takich jak: trądzik różowaty, skóra po radioterapii, problem łuszczycy, kwestia bielactwa, włosy i skóra głowy, fluidy, ochrona przeciwsłoneczna, skóra dojrzała.

Wszystkie role kosmetyków Pharmaceris

Kosmetyki Pharmaceris są produktami profesjonalnymi, o mistrzowsko skomponowanych składach, mającymi realny wpływ na naprawę cery. Ich regularne stosowanie pozwala na uzyskanie twarzy rodem z salonu kosmetycznego czy reklamy – bez filtrów, bez makijażu scenicznego, bez masek.

Jeśliby zapytać kobiety, by wskazały najbardziej kłopotliwe kwestie dotyczące ich urody, to obok uporczywego cellulitu, wskazałyby problem nieczystości cery. W dobie Instagrama i wywołanego przez niego kultu scenicznie pomalowanej twarzy – nie tylko do okazyjnie występującej sesji zdjęciowej, ale przede wszystkim na co dzień – rodzi się pytanie: „Jak poradzić sobie w chwili, gdy niewidzialne…