Kategoria: Bezpieczne Włosy

Atoderm Bioderma – w trosce o suchą i wrażliwą skórę

Odpowiednio dopasowana pielęgnacja pozwoli na zachowanie nienagannego stanu cery. Dobrej jakości kremy, maski i produkty do oczyszczania ułatwią odżywienie skóry i pomogą w zachowaniu jej równowagi.

Read More

Olaplex – świetny sposób na odbudowę włosów

Częste farbowanie włosów, rozjaśnianie, używanie prostownicy… To nie wpływa korzystnie na wygląd pasm. Niestety nawet najbardziej profesjonalne zabiegi wykonane w salonie fryzjerskim, niszczą po pewnym czasie strukturę włosa. Ale nie ma co załamywać rąk! Nowoczesne technologie kosmetyczne pozwoliły na stworzenie innowacyjnych produktów pielęgnacyjnych, które dogłębnie odbudowują włosy.

Read More

Fanola No Yellow i No Orange, czyli jak pielęgnować włosy w zależności od ich koloru?

Włosy są niezaprzeczalnym atrybutem kobiecości, wszakże zadbane, zdrowe pasma nie tylko podkreślają urodę, ale i dodają paniom pewności siebie. Nie dziwi zatem fakt, że płeć piękna poświęca długie godziny na ich pielęgnację i nie szczędzi pieniędzy na wizyty w salonach fryzjerskich. W zależności jednak od koloru, włosy wymagają różnego rodzaju zabiegów i kosmetyków.

Read More

Stosowanie wcierek do włosów – którą wybrać?

Wcierka do włosów Sattva bazuje na nawilżającej aloesowej bazie z bardzo dużą zawartością ziołowych ekstraktów. Jest skuteczna zarówno jeśli mowa o poroście włosów, jak i skutecznym odżywianiu skóry głowy. Składy wcierek do włosów zostały opracowane z myślą o prawidłowej pielęgnacji wrażliwej skóry.

Read More