Avene Cleanance – dermokosmetyki dla każdego typu skóry

avene cleanance

Kosmetyki Avene Cleanance są świetnymi dermokosmetykami tak naprawdę dla każdego typu skóry, natomiast ich opracowywanie opierało się przede wszystkim na tym, aby osoby ze skórą suchą, wrażliwą czy skłonną do niedoskonałości mogły je stosować. Lecz czym są właściwie dermokosmetyki? Tak naprawdę nieznacznie różnią się od zwykłych kosmetyków, pomimo tego należy wspomnieć, że polecane są one dla osób z problematyczną skórą lub skłonną do zmian chorobowych. Nie zawierają one składników, które mogłyby wywołać alergie przy bardzo delikatnych cerach. Bazują one przede wszystkim na naturalnych składnikach i są bezpieczne dla zdrowia.

Produkty Avene Cleanance – najlepsze produkty w walce z niedoskonałościami

avene cleanance

Linia kosmetyków Avene Cleanance z https://www.cocolita.pl/avene-cleanance jest bardzo różna, natomiast każdy jej odłam zalecany jest do stosowania dla osób posiadających cerę skłonną do wyprysków, trądziku, niedoskonałości oraz zaczerwienień. Wszystkie z tych kosmetyków oparte są na naturalnej wodzie termalnej Avene. W skład linii Cleanance wchodzą takie produkty jak żel oczyszczający, który ma za zadanie usunąć nadmiar sebum oraz eliminować liczne zanieczyszczenia, która osadzają się na twarzy. Kolejnym produktem jest woda micelarna, która usuwa makijaż, matuje tłustą skórę oraz głęboko ją oczyszcza. Dodatkowo w skład linii wchodzi emulsja matująca, krem na dzień oraz krem łagodzący. Polecany on jest zarówno dorosłym, jak i młodzieży powyżej 12 roku życia.

Ratunek dla skóry wysuszonej – Avene Cleanance Hydra

Wyjątkowy krem łagodzący z serii Avene Cleanance przeznaczony jest dla osób mających skórę suchą oraz podrażnionej zabiegami medycznymi na trądzik. Ma nietłustą konsystencję, która szybko wchłania się w głąb skóry skutecznie ją nawilżając oraz odżywiając. Składniki aktywne zawarte w kremie nawilżającym Avene Cleanance Hydra to glikol oraz siarczan dekstranu, które razem sprawiają że skóra będzie nawilżona, złagodzone zostaną podrażnienia oraz zaczerwienienia, a skóra nie będzie się przesuszać, będzie ukojona oraz odbarwiona.

Kosmetyki Avene Cleanance są świetnymi dermokosmetykami tak naprawdę dla każdego typu skóry, natomiast ich opracowywanie opierało się przede wszystkim na tym, aby osoby ze skórą suchą, wrażliwą czy skłonną do niedoskonałości mogły je stosować. Lecz czym są właściwie dermokosmetyki? Tak naprawdę nieznacznie różnią się od zwykłych kosmetyków, pomimo tego należy wspomnieć, że polecane są one…